sobota, 15 października 2016

Architektura

Czuję się dziwnie, pisząc tutaj po tylu miesiącach przerwy. Nie będę się na ten temat zbytnio rozgadywać, bo wątpię, że to kogoś interesuje. No chyba, że tak. To wtedy można pytać. :D Szczerze mówiąc, to nie wiem czy jeszcze ktokolwiek zagląda na tego bloga, ale zatęskniłam za publikowaniem tutaj. 
Być może już kiedyś wspominałam, że chciałabym studiować architekturę, stąd moje zainteresowanie rysunkiem w tej dziedzinie. I uprzedzając, dopiero zagłębiam się w same podstawy rysowania architektury. Prace, które tu wstawię, rysowałam w sumie czysto hobbystycznie, bo nawet nie zwracałam uwagi na teoretyczne pojęcie perspektywy. Rysowałam tak o, na oko (co z pewnością zauważy osoba, która zna się choć trochę na tym), dlatego jeśli ktoś ma jakieś rady, wskazówki lub zna jakieś blogi, kanały na youtube o takiej tematyce, to byłabym wdzięczna, gdyby się nimi podzielił (zagraniczne też wchodzą w grę, byleby po angielsku :D).

Pierwszy rysunek przedstawia budowlę raczej wszystkim znaną, czyli Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Zajął mi około 1-1,5h, cienkopisy na A4Druga praca przedstawia Operę House w Sydney, zajęła mi około 1,5h, cienkopisy na A4Na dzisiaj to tyle, jeśli ktokolwiek to przeczyta, to byłabym wdzięczna gdyby powiedział, co sądzi o tych rysunkach. I  oczywiście portrety nadal będą się pojawiać :D
Do usłyszenia

8 komentarzy:

 1. Przepiękne! Zaglądam tu od roku sprawdzając czy są nowe posty. Tak się cieszę :D
  Rysunki przepiękne. No i w sumie ja jestem ciekawa, jeśli chodzi o Twoją nie obecność :P
  Fan of books :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi bardzo, dziękuję! Nieobecność raczej nie jest spowodowana niczym nadzwyczajnym, po pierwsze jestem już w połowie liceum, więc staram się więcej uczyć, a po drugie to po prostu moje lenistwo i chęć ciągłego spania xD ale obiecuję to zmienić, bo w ten sposób daleko nie zajdę :)

   Usuń