Nowe portrety

   Cześć!
   Pierwsza praca jest stworzona kredkami i przedstawia... uwaga... mnie! Gdy miałam trzy lata, oczywiście.
Tworzenie tego zajęło mi wyjątkowo mało czasu. W sumie może 1,5h? Wykonana kredkami i tło pastelami.   Druga praca przedstawia mojego małego braciszka. Ten rysunek zajął mi około 2h i również wykonany kredkami.   Trzecia praca przedstawia osobę, która jest znana i którą już kiedyś rysowałam. Chodzi o Carę Delevingne. Praca zajęła mi ok. 2-3h, jest wykonana tylko ołówkami.


Jestem również tutaj:

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, cieszę się, że się podobają! ♥

   Usuń
 2. Halo przyczepię się ust Cary, bo tak jakoś niezbyt. Wygładziłabym trochę ich granice, żeby wyglądały realistyczniej. Mam tendencję do podkreślania granic ust zbyt mocno, ale jestem zbyt leniwa, żeby je poprawiać (ale mogę przez kilkanaście godzin rysować jedną pracę no dafuq), nie popełniaj moich błędów, dla ciebie jest nadzieja!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świeeetne prace, wszystkie są naprawdę genialne. Nigdy nie odstawiaj rysowania, bo naprawdę masz talent i widać, że lubisz to robić. W sumie - Twoje prace mogą być motywacją dla początkujących. Aż mam ochotę wrócić do rysowania, serio. :D
  Pozdrawiam i podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wracaj, wracaj. :D
   Również pozdrawiam. :)

   Usuń
 4. Tworzysz naprawdę fajne i przyjemne dla oczu prace. Ale nie mogę pojąć, że zajmują Ci tak mało czasu. Cóż, mi tyle schodzi kolorowanie postaci z bajki, nie licząc szkicu.
  Zdradz sekret.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :)
   Sama nie wiem, jak robię to w tak krótkim czasie. Po prostu już tak mam, że nie potrafię nad czymś długo "siedzieć", serio. :) Chociaż myślę, że to też kwestia wprawy. Kiedyś właśnie próbowałam rysować coś min. przez 6 godzin, ale nie wytrzymałam. :D

   Usuń
 5. Wow ! Jakie te dzieci są urocze ! nie mogę się doczekać skończonej Cary ! Łaknę twojego talentu jak wilk owcy !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :D
   ...ale Cara już just skończona. :(

   Usuń
 6. Podobają mi się twoje prace
  oczy są świetne ale jak dla mnie popracuj nad nosami, w niektórych momentach psują, niekiedy też usta, ale cała reszta jest wręcz idealne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wiem, z nosami mam problem od zawsze... xD

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Krok po kroku: jak rysuję włosy

Czym rysuję?

Krok po kroku: jak rysuję włosy kredkami